TUNNIPLAAN 2020-2021 (esimene poolaasta)

RINGID

AEG

KOOLIEELIKUD

BABYkool (9 k. -1.5 a.) vene keeles
BABYkool (1.5 a.– 3 a.) vene keeles
L 10.00-11.00
L 11.30-12.30
Õpime läbi muinsjutu (3,5 – 4 a.) vene keeles K 17.00-18.00
L 10.00-11.00
Õpime läbi muinsjutu (4 – 5 a.) vene keeles T 17.00-18.30
L 10.30-12.00
Õpime roobotiga (vene keeles) N 17.15-18.15
Lugemine ja matemaatika Zaitsevi meetodil (vene keeles) E 18.00-19.00
K 18.00-19.00
N 18.00-19.00
English KIDS (al. 5 a.) vene keeles E 17.45-18.30
K 17.45-18.30
Legokonstrueerimine (al. 5 a.) R 17.15-18.00
Tantsustuudio 3,5 – 5 a. (vene/eesti keeles)
E 17.00-18.00
K 17.00-18.00
Kunstistuudio eelkursus (al. 5 a.) L 11.30-12.15
Teatristuudio algkursus (al. 4 a.) esimene aasta (vene keeles) L 12.15-13.15
Teatristuudio algkursus (al. 5a.) teine aasta (vene keeles) L 13.30-14.30 

LOOVKURSUSED JA KOOLILASTE STUUDIOD

Kunstistuudio (algaste 1-4 kl.) vene/eesti keeles L 12.30-13.30
Kunstistuudio (keskaste 5-7 kl.) vene/eesti keeles L 13.30-15.00
Tantsustuudio 5 – 7 a. (vene/eesti keeles) E 18.00-19.00
K 18.00-19.00
Tantsustuudio 8 – 10 a. (vene/eesti keeles) E 16.00-17.00
K 16.00-17.00
Tüdrukute käsitööklubi 9-11 a. (vene/eesti keeles) R 15.30-17.30
Kokanduskursus 11-14 a. (vene/eesti keeles) R 17.45-19.45
Teatristuudio 7-10 a.  1 rühm (vene/eesti keeles) Т 16.00 – 17.30
L 14.30 – 16.00
Teatristuudio 11-14 a. 1 rühm (vene/eesti keeles) Т 17.30 – 19.00
P 15.00 – 16.30
Teatristuudio 15+  (vene/eesti keeles) Т 19.15-20.45
L 17.45-19.15
Teatristuudio 18+  (vene/eesti keeles) N 19.15-20.45
P 18.15-19.45

MUUSIKA KLASSID

KLAVER (vene keeles) E 16.30-19.30
Т 13.30-19.30
N 13.30-19.30
VOKAAL (vene keeles) N 15.00-20.00
R 15.00-19.30
L 12.30-16.00

TEHNILISED RINGID JA KLUBID

Legokonstrueerimine 7-9 a. 1 õ.a. (vene keeles) Т 18.30-19.30
Legokonstrueerimine 9-11 a. 2 õ.a. (vene keeles) R 18.00-19.30
Raadioelektroonika 7-8 a. (vene keeles) E 15.30-16.30
Raadioelektroonika 9-11 a. (vene keeles) E 16.45-18.15
Male ring (algajad) vene keeles K 17.00-18.00
Male ring (edasijõudnud) vene keeles K 18.00-19.00
Male kool Vabaettur (edasijõudnud) vene keeles L 14.00 – 15.30
Poiste klubi (al. 11 a.) (vene/eesti keeles) R 18.00-20.00

KEELED

Inglise keel 1-2 õ.a. (vene keeles) E 15.30-16.15
K  15.30-16.15
Inglise keel 3-4 õ.a. (vene keeles) E 16.15-17.00
K  16.15-17.00
Inglise keel 5-6 õ.a. (vene keeles) E 17.45-18.30
K  17.45-18.30
Huvitav Eesti keel
1-2 kl
Т 15.00-16.00
N 15.00-16.00
Huvitav Eesti keel
3-4 kl
Т 16.00-17.00
N 16.00-17.00
Huvitav Eesti keel
5-6 kl
Т 17.00-18.00
N 17.00-18.00
Huvitav Eesti keel
7-8 kl
Т 18.00-19.30
N 18.00-19.30
Huvitav Eesti keel
9 kl
E 17.00–18.30
K 17.00–18.30
Huvitav Eesti keel
10-12 kl
E 18.30 – 20.00
E 18.30 – 20.00

JÄRELAITAMISTUNNID

Inglise keel (riigieksamite  ja IELTS, First Certificate ettevalmistus) vene keele baasil Т, N
с 17.00-20.00
Järelaitamistunnid (vene keel 1-6 kl.) vene keele baasil E Т K N R
14.00-18.00
СБ 10.00-14.00
Järelaitamistunnid (matemaatika 1-6 kl.) vene keeles E Т K N R
14.00-18.00
СБ 10.00-14.00
Järelaitamistunnid (matemaatika 7-9 kl.) vene keeles Т 15.30-17.00
N 15.30-17.00

LISAKS

Noorsootöötaja algkursus (vene keeles) P 10.00-16.00
Õnneliku lapsevanemate kool (vene keeles) L 12.00-13.30
Laste psühholoog ja psühhiaater  (vene keeles) kokkuleppel
yulia.popova@psycholog.family