Meie kooli missioon:

“Õppime ja kasvame koos!”

Meie juures leiab enda meelepärast tegevus igaüks – alustades 3-aastastest lastest ja lõpetades täiskasvanutega. Keeled, teater, tants, muusika, kunst, koolieelikute arenguprogrammid, tehnika ja robootika, male, huviringid, rahvusvahelised projektid, töötoad ja linnalaager – kõik see on ühe katuse all.

Lisaks on meie kasutuses looduskaunis kohas asuv puhkeküla, kus on võimalik korraldada õppe- ja meelelahutus programme. Lapsed saavad puhata koos vanematega või osaleda looduses toimuvast õppetegevusest.

Meie kooli eripäraks on kogu pere kaasamine lapse arengu- ja õppeprotsessi. Koos rõõmustame edusammude üle, teeme avastusi, külastame teatrietendusi, muuseumeid, kontserte, valmistume pühadeks. Vanemate toel algatame ja osaleme nii kohalikes, kui ka rahvusvahelistes projektides.

Me õpime ja kasvame koos.

Sõbralik ja hubane õhkkond, suur tegevuste valik, asukoht kodu lähedal – kõik see teeb meie kooli külastamist väga meeldivaks.

Lapsevanemate jaoks on meil olemas TV-ga ja tasutu WiFi-ga eesruum, kus alati on võimalik oodata last, suhelda teiste lapsevanematega, saada spetsialistide konsultatsiooni ja sirvida ajalehte.

Meie koostööpartneriteks on Haridus ja Noorteamet (HARNO), Tallinna Haridusamet, Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur, Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK), Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK), Lasnamäe Linnaosa, Eesti Noorteühenduste Liit (ENL), Eesti erahuvialakoolide liit (EHKL), Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK), Eesti Kultuurkapital